Biznesowy laptop, świetny do podróży

Toshiba Portege X30L-G to niezwykle lekki ultrabook. Komputer pozwalający na komfortową pracę biurem. Jest wykonany z pieczołowitością. Kompaktowa obudowa skrywa bogate wnętrze. Komputer jest skierowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Świetnie sprawdzi się podczas podróży. Mimo małych rozmiarów zapewnia wysoką wydajność podczas korzystania.

Elegancki i funkcjonalny

Portege X30L-G jest świetnie spasowanym kompakowym ultrabookiem o niespotykanie niskiej wadze wynoszącej zaledwie 870 gramów. Grubość komputera też jest niczego sobie, wynosi ona 18mm. Po otwarciu klapy widzimy 13 calową matową matrycę IPS o rozdzielczości 1080p, co daje nam wysokie zagęszczenie pikseli na cal i tym samym wysoką ostrość. Komfort pracy zapewnia podświetlana klawiatura, wygodny Touchpad oraz Trackpoint służące do wygodnej nawigacji w programach. Jako że jest to urządzenie o przeznaczeniu biznesowym zachwyca ilość dostępnych portów. W urządzeniu znajdują się:

  • trzy USB
  • HDMI
  • jedno USB typu C
  • czytnik kart microSD
  • port LAN
  • gniazdo słuchawkowe.

System jaki znajdziemy na komputerze po wyjęciu z pudełka to Windows 10 Pro. Sprzęt świetnie sprawdzi się podczas pracy w biurze, przemieszczania się między salami konferencyjnymi jak i w podróżach służbowych. Całokształt tego urządzenia przedstawia się jako utworzone dla osoby która jest ciągle w ruchu ale potrzebuje komputera wysokiej klasy który sprosta wszystkim postawionym przed nim zadaniom.

Podzespoły

Wnętrze tego 13 calowego ultrabooka skrywa wydajny 4 rdzeniowy procesor Intel Core i7 z serii Comet Lake. Charakteryzuje się on wysoką wydajności połączoną z oszczędnością energii. Układ graficzny znajdujący się w Portege X30L-G to zintegrowana karta Intel UHD Graphic. Laptop pozwala na zamontowanie nawet 24 GB pamięci Ram. Przypieczętować tak mobilne i szybkie urządzenie może już tylko szybki dysk. I właśnie taki się znajduje w urządzeniu. Firma Toshiba wyposażyła ten komputer w szybki dysk SSD M.2 o pojemności 512 GB.

Biznes zdjęcie utworzone przez ,rawpixel.com - pl.freepik.com