Czołowy laptop HP

Jeżeli ktoś chciał znaleźć laptopa, który będzie maksymalnie wydajny, jednocześnie wyglądając znakomicie, najczęściej wybierał laptopa marki Apple. Apple doskonale radziło sobie z połączeniem stylu z wygodą. Niestety nie jest to dobre narzędzie dla wsystkich, na co wpływ ma między innymi specyfikacja techniczna sprzętu. Na sczęście z biegiem czasu także i inni producenci zaczęli tworzyć dobrz wyglądający sprzęt, który mógł się świetnie sprawdzać w codziennej pracy. Mistrzostwo w tym zakresie osiągnęło HP. Produktem, który udowadnia jak dobrze ten producent potrafi połączyć styl, wygodę oraz bardzo dużą moc komputera jest HP Elite Dragonfly. To sprzęt, który potrafi zaskoczyć niejednego użytkownika. 

Doskonały komputer

HP Elite Dragonfly jest sprzętem, który powala swoim wyglądemHP Elite Dragonfly jest sprzętem, który powala swoim wyglądem (więcej). Pierwszy raz widząc go na oczy, użytkownik ma wrażenie że obcuje ze sprzętem najwyższej klasy. Obudowa została wykonana z dbałością o najmniejszy detal, a przy dotykaniu sprzętu ma się wrażenie, że do jego produkcji zostały użyte najlepsze materiały. Komputer posiada bardzo wygodną klawiaturę i głdzik, do tego bardzo dobry ekran. Jest przy tym wszystkim bardzo smukły i lekki.

Kluczem do jego wysokiej pozycji jest oczywiście specyfikacja techniczna. Ta także zaskakuje niesamowicie pozytywnie.  Komputer korzysta z procesora Intel Core i7. Za grafikę odpowiada karta graficzna Intel Graphics UHD 620. Pamięć RAM osiągnąć może 8 lub 16 GB. Rozpiętość pamięci masowej jest bardzo duża, a w najbardziej optymistycznej opcji może ona mieć nawet 2 TB. W lapotpie zastosowano porty USB typu C, Thunderbolt oraz USB 3.1. Dodatkowym atutem jest dotykowy ekran, który znacznie usprawnia pracę tego sprzętu. Trzeba powiedzieć sobie jasno – HP Elite Dragonfly jest świetnym sprzętem, który doskonale sprawdzi się zarówno w biznesie jak i w codziennym użytkowaniu.

Obraz autorstwa press.ext.hp.com