Dell Latitude 3510 – kilka istotnych wzmianek

Komputer przenośny taki jak Dell Latitude 3510 to system operacyjny Windows 10 i procesor Core i5 10310U o czterech rdzeniach, oraz 8 GB pamięci RAM, do tego należy jeszcze dodać dysk SSD o pojemności 1000 GB i masę nie przekraczającą dwóch kilogramów. Jednym słowem jest to laptop, który nie będzie zbyt ciężkim nawet dla pracującej kobiety i ma on też czytnik kart microSD, czyli jest to te wymagane minimum. Wiele znaczy też i to, że ma Bluetooth, dzięki któremu przesyła się pliki bezprzewodowo, ekran o przekątnej 15,6 cala i do tego podświetlaną klawiaturę, dzięki której da się prowadzić telekonferencję wieczorem i to na stoliku ogrodowym. Ta telekonferencja jest też możliwą, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i kamerze, która nie jest rewelacyjną, ale znajduje się tuż nad matową matrycą ekranu ułatwiającą pracę.

Komputer przenośny taki jak Dell Latitude 3510 to system operacyjny Windows 10 i procesor Core i5 10310U o czterech rdzeniach, oraz 8 GB pamięci RAM, do tego należy jeszcze dodać dysk SSD o pojemności 1000 GB i masę nie przekraczającą dwóch kilogramówMatowa matryca Dell Latitude 3510 ułatwia pracę w dzień i to poza nudną i poukładaną przestrzenią biurową. Ten dodatek jest bardzo ważnym w przypadku tej maszyny, bo ułatwia on pracę w obficie nasłonecznionych miejscach. Rzecz jasna najczęściej oznacza to też brak dotykowego ekranu, bo niewiele laptopów z dotykowym ekranem ma też matową matrycę. Zaleta tego rozwiązania tkwi też i w tym, że nie każdy preferuje dotykowy ekran, bo jego przypadkowe dotknięcie może wyłączyć lub włączyć jakiś z programów.

Laptop taki jak Dell Latitude 3510 nie jest też oczywistym wyborem dla grafika komputerowego, bo taki specjalista woli coś z procesorem Core i9 10885H o ośmiu rdzeniach i najlepiej będzie też jeśli taki procesor zostanie połączony z 64 GB pamięci RAM. Czegoś w tym stylu nie wybiorą natomiast kobiety pracujące na laptopach, bo one preferują lżejsze sprzęty, które na dokładkę mają coś takiego jak srebrna ramka wokół podświetlanej klawiatury, czyli mowa tu o stylistyce na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku bardzo mocnego męskiego laptopa.

Kawa zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com