Dell Latitude 7320 – opcja nieco ciekawsza

Ciekawszy Dell Latitude 7320 to system operacyjny Windows 10, 13,3 cala ekranu, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, matowa matryca, wbudowany Bluetooth, podświetlana klawiatura, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, mikrofon, kamera internetowa, pojemna bateria, czytnik linii papilarnych, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart microSD i urodziwa obudowa. Ten konkretny model wydaje się być opcją idealną dla kobiet pracujących, ze względu na lekkość, ale informatyk obrabiający materiał filmowy nakręcony w jakości 4K też takim nie będzie gardzić, bo tacy ludzie często potrzebują drugiego lekkiego laptopa do pracy mobilnej, laptopa który ma kamerę internetową i wbudowany mikrofon.

Dell Latitude 7320 to także ceniony procesor Core i5 o czterech rdzeniachKobiety natomiast docenią Dell Latitude 7320 (http://amt-notebooki.pl/w-jaki-sposob-zabezpieczyc-wlasna-siec-komputerowa/) za połączenie lekkości z dodatkiem takim jak wbudowany Bluetooth, bo dzięki niemu mogą zrzucać filmy i fotki ze smartfona i to w dowolnym momencie. Wiele znaczy dla nich też matowa matryca, bo to dzięki niej mogą pracować na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest ładniej, tam też typowa matryca błyszcząca sobie nie radzi i niewiele widać przez nią na ekranie. Natomiast dodatek taki jak czytnik linii papilarnych to dodatkowe zabezpieczenie cennych plików, przydatne gdy zostawiamy laptop w biurze na kilka minut.

Dell Latitude 7320 to także ceniony procesor Core i5 o czterech rdzeniach. Rzecz jasna istnieją inne procesory o tej liczbie rdzeni, które raczej nie imponują jeśli chodzi o elektroniczną żywotność, bo ten konkretny nawet po tych czterech lub pięciu latach będzie funkcjonował tak jak nowy, a inne już po trochę ponad roku znacząco zwalniają. Ten konkretny model Dell to też połączenie docenianej marki i obudowy z wieloma detalami upiększającymi. Kobiety pracujące lubią takie połączenia, bo chcą mieć dobry i urodziwy laptop.