Dell Latitude 7320 – popularna wersja

Popularny Dell Latitude 7320 to 8 GB pamięci RAM typu DDR4, system operacyjny Windows 10, wbudowany Bluetooth, kamera internetowa, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, dysk twardy typu SSD o pojemności 256 GB, wbudowany mikrofon, niska masa własna, podświetlana klawiatura, wzmocniona konstrukcja, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, pojemna bateria i atrakcyjna obudowa. Pozornie model ten nie będzie opcją zadowalającą dla informatyka, który chce obrabiać materiał filmowy nakręcony w jakości 4K, ale nawet on potrzebuje lekkiego laptopa do mniej wymagającej mobilnej pracy. Natomiast pracująca kobieta doceni lekkość tego sprzętu i coś takiego jak kamerę internetową i mikrofon, bo dzięki nim można organizować wideokonferencję z miejsca pracy lub z domu.

 Dell Latitude 7320 to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, czyli wyjątkowo żywotna opcja, bo nawet po tych czterech lub po pięciu latach działa tak jak nowy, a procesory w laptopach nie markowych znacząco zwalniają już po pierwszym roku użytkowaniaDell Latitude 7320 to także uwielbiany przez kobiety Bluetooth (http://amt-notebooki.pl/jak-poradzic-sobie-ze-zlosliwym-oprogramowaniem/), dzięki któremu można pobierać filmy i fotki ze smartfona. Panie doceniają też matową matrycę, dzięki której można też pracować na nasłonecznionym otulonym winoroślami tarasie, czyli w miejscu, w którym jest ciekawiej niż przy typowym szarym stanowisku pracy. Obecnie ta matryca jest niemal opcją obowiązkową, bo wielu ludzi pracuje mobilnie, czyli pewną część pracy wykonuje choćby na ławce w parku. Taką pracę w miejscu niemal dowolnym ułatwi także podświetlana klawiatura, która jest użytecznym dodatkiem.

Ten akuratny Dell Latitude 7320 to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, czyli wyjątkowo żywotna opcja, bo nawet po tych czterech lub po pięciu latach działa tak jak nowy, a procesory w laptopach nie markowych znacząco zwalniają już po pierwszym roku użytkowania. Wiele znaczy też i to, że ten konkretny procesor łączy się ze wzmocnioną obudową, czyli z opcją, która nie jest jeszcze standardem nawet w przypadku sprzętu markowego i co najważniejsza ochroni laptop przed nieco mocniejszym uderzeniem o blat biurka.