Dell XPS 15 9510 – recenzja laptopa biznesowego

Specjalna powłoka w laptopie Dell XPS 15 9510 o współczynniku odbicia do 0,65% redukuje odblaski na zewnątrz i w jasnym świetle. Powłoka zachowuje błyszczący wygląd ekranu i nasycenie kolorów.

Mocny procesor Dell XPS 15 9510

Specjalna powłoka w laptopie Dell XPS 15 9510 o współczynniku odbicia do 0,65% redukuje odblaski na zewnątrz i w jasnym świetleProcesor Intel Core 11. generacji  w laptopie Dell XPS 15 9510 jest bardziej wydajny dzięki większej liczbie rdzeni i wątków, obsługuje szybką łączność Wi-Fi 6 i gigabitową prędkość pobierania plików, a dzięki złączu Thunderbolt 4 umożliwia błyskawiczne przenoszenie dużych plików. Wspiera ciągły proces twórczy, dzięki czemu możesz cieszyć się robieniem tego, co kochasz. Procesor Intel Core 11 8. generacji z 8 rdzeniami i 16 wątkami zapewnia wydajność klasy desktop, dzięki czemu możesz pracować z wymagającymi programami do projektowania (2D i 3D) z wygodnego laptopa.

Więcej kreatywności, mniej opóźnień

Możesz szybciej edytować i eksportować swoje filmy. Efekty AI zwiększają jakość Twoich projektów i transmisji. Od ray tracingu po napędzaną sztuczną inteligencją edycję wideo, procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX 3050 przyspieszają tok pracy i kreatywne pomysły.

Dell Power Manager

Ta aplikacja pozwala użytkownikom kontrolować parametry systemu, takie jak prędkość wentylatora, czas pracy na baterii i wydajność, zgodnie z ich preferencjami, a także wybierać spośród trybów cichych, wysokowydajnych, z wysokim chłodzeniem lub zoptymalizowanych. Opcja wyboru trybu pozwala użytkownikowi na zmianę wydajności systemu. To zaprojektowane przez firmę Dell rozwiązanie dynamicznie optymalizuje wydajność procesora, ustawiając tryb, który najlepiej odpowiada użytkownikowi, oraz inteligentnie monitoruje i reguluje temperaturę systemu.

Szybka pamięć i duża pojemność

System uruchamia się i wznawia pracę w ciągu kilku sekund dzięki pamięci masowej SSD o pojemności do 2 TB. Dostępny w pojemnościach do 64GB i pracujący z częstotliwością 3200MHz, zapewnia błyskawiczną wydajność nawet najbardziej wymagającym aplikacjom, w wielu zadaniach.

Karta bezprzewodowa

Wyposażony w najnowocześniejszą technologię Wi-Fi 6 z teoretyczną przepustowością do 2.4Gb/s, Killer AX1650 jest do trzech razy szybszy niż urządzenia poprzedniej generacji 80MHz, 2x2AC.