Gdy nowoczesność łączy się z wydajnością

Rodzina ThinkPad od Lenovo to seria solidnych laptopów biznesowych, które docenione zostaną nie tylko przez pracowników firmowych, ale i indywidualnych klientów poszukujących lepszej wydajności. Nowoczesna konstrukcja poszczególnych modeli ułatwia korzystanie ze sprzętu w trakcie podróży oraz jest atrakcyjna dla oka. Jak jednak sprawa się ma z jednym z nowszych modeli, czyli Lenovo ThinkPad T15?

Udany notebook biznesowy w atrakcyjnej cenie

Rodzina ThinkPad od Lenovo to seria solidnych laptopów biznesowych, które docenione zostaną nie tylko przez pracowników firmowych, ale i indywidualnych klientów poszukujących lepszej wydajnościThinkPad T15 jest zdecydowanie laptopem udanym. Klienci, którzy oczekują wyższej jakości, nie zawiodą się. Model ten wyposażony jest w port Thunderbolt 3, a także cechuje się przemyślanym rozmieszczeniem poszczególnych łączy. Mimo ekranu w rozmiarze 15,6 cala jest sprzętem lekkim, łatwo przenośnym, co pozwala pracować na nim w wielu miejscach. Zauważalny jest także wzrost wydajności grafiki, w porównaniu do poprzednika Lenovo ThinkPad T15 – pokazuje to, że twórcy uczą się na błędach i słuchają opinii klientów, którzy narzekali na ten element w wersji poprzedniej (więcej: http://www.notebooki-notebooki.pl/lenovo-thinkpad-t15-laptopy-biznesowe/) .

Wewnątrz ThinkPad T15 znajduje się procesor Intel Core i7 – 7500U, karta graficzna Intel HD Graphics 620 oraz dysk twardy Samsung PM951. Całość waży 2kg, sam zasilacz zaś 300 g. Co ciekawe model ten posiada dwa akumulatory – zewnętrzny oraz wewnętrzny. Dzięki funkcji Power Bridge jesteśmy w stanie wymienić akumulator zewnętrzny bez przymusu przerywania pracy czy podejmowania działań na laptopie. Komputer pracuje również przez długi czas z dala od gniazdka, nawet w trakcie większych obciążeń.

Lenovo ThinkPad T15 to laptop charakteryzujący się:

  • solidną budową
  • profesjonalnym zabezpieczeniem naszych danych oraz dużym bezpieczeństwem informacji, które w komputerze umieścimy
  • wysoką wydajnością, którą docenią specjaliści
  • nowoczesnym designem.
Education obarz autorstwa freepik - www.freepik.com