HP Elite Dragonfly – ultralekki laptop na co dzień

Wybór odpowiedniego sprzętu jest niezwykle ważny. Bardzo często to właśnie przy laptopie bądź komputerze spędza się długie godziny, pracując lub relaksując się. To właśnie dlatego warto wiedzieć, czym charakteryzują się poszczególne modele i czym kierować się podczas zakupu. Jednym z modeli, które cieszą się niesłabnącą popularnością, z całą pewnością jest HP Elite Dragonfly (www.mzcomputers.pl). Laptop, który sprawdzi się, zarówno do pracy, jak i w celach rozrywkowych.

Czym charakteryzuje się HP Elite Dragonfly?

Wybór odpowiedniego sprzętu jest niezwykle ważnyJuż na samym początku warto wspomnieć o tym, iż jest to prawdziwe urządzenie klasy premium. Na uwagę zasługuje także fakt, iż ważny zaledwie jeden kilogram. Jest to więc sprzęt idealny dla osób, które dużo podróżują lub często muszą zabierać laptopa ze sobą. Dzięki temu niewygoda związana z przenoszeniem elektroniki z miejsca w miejsce, stanie się jedynie wspomnieniem.

Atutem tego modelu jest fakt, iż zapewnia on długą pracę na samej baterii, bez potrzeby podłączania go do gniazdka. Sprawdza się to zwłaszcza podczas podróży lub pracy na mieście.

Można pożegnać się także z przypadkowymi uszkodzeniami! Większa część powierzchni laptopa została zabezpieczona szkłem Corning Gorilla Glass, co minimalizuje ryzyko rozbicia lub porysowania laptopa. Dodatkowo posiada on magnezową obudowę, odporną na wszystko. Wielu osobom może spodobać się także dotykowa matryca, która znacząco ułatwia pracę nawet w trudnych warunkach.

HP Elite Dragonfly to doskonały laptop dla osób, które wymagają dużo od swojego sprzętu. Z całą pewnością poradzi on sobie z włączaniem nawet najbardziej zaawansowanych programów służących do wszelkiego rodzaju pracy. Niewielkie wymiary sprawiają, iż jest wygodny i bardzo uniwersalny. Na pewno polecany jest osobom dużo podróżującym oraz zmieniającym miejsce pracy.

Autor zdjęcia: press.ext.hp.com