HP ProBook 430 G7 – odświeżona odsłona kompaktowego notebooka na każdą kieszeń

Firma HP wypuściła na rynek odświeżoną wersję notebooka z budżetowej linii ProBook skierowanej do użytkowników biznesowych. HP ProBook 430 G7 choć nie różni się wiele pod względem wizualnym od zeszłorocznej odsłony, to zyskał szereg usprawnień, które pozwalają mu odnaleźć się na obecnym rynku notebooków.

HP ProBook 430 G7 stawia na uniwersalność

Firma HP wypuściła na rynek odświeżoną wersję notebooka z budżetowej linii ProBook skierowanej do użytkowników biznesowychHP ProBook 430 G7 jest modelem o dość uniwersalnym przekroju użytkowników, do których jest skierowany. Nic więc dziwnego, że producent zdecydował się na szeroki wachlarz możliwości, w przypadku wyboru matrycy. 13,3-calowe urządzenie nabyć możemy z matrycami HD TN, FHD IPS czy najlepszym z nich SureView FHD IPS. Niektóre z nich dostępne są z funkcją dotykową.

Kompaktowy laptop, jakim jest HP ProBook 430 G7 został zaktualizowany o szereg usprawnień mających na celu dostosowanie się urządzenia do obecnego rynku.

Na wyposażeniu laptopa znalazły się procesory z rodziny Intel Comet Lake takie jak Intel Core i5-10210U (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i5-processors/i5-10210u.html) oraz Core i7-10510U.

Dobra alternatywa dla droższych notebooków

Omawiany model choć należy do serii budżetowych notebooków ProBook, zdaje się nie cierpi z powodu kompleksów. Jego uniwersalność, a także chwalony przez użytkowników za wytrzymałość oraz niską awaryjność stanowi ciekawą alternatywę dla droższych laptopów z półki biznesowej.

Komfort pracy zapewniają m.in.:

  • Pamięć RAM DDR4-2400
  • szybki dysk SSD M.2
  • wydajny procesor.

HP ProBook 430 G7 pozwala użytkownikowi na płynną pracę bez spadków wydajności i świetnie radzi sobie jako urządzenie do codziennej pracy z wykorzystaniem edytorów dokumentów czy obsługi przeglądarki internetowej.

Dodatkowo płynność pracy dzięki pamięci podręcznej DDR4-2400, a także dyskowi SSD M.2 sprawiają, że model ten z pewnością warto wziąć pod uwagę podczas wyboru notebooka do codziennej pracy biurowej czy biznesowej.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com