HP ProBook 430 G8 – wyjątkowo dobra wersja

Ten znacznie lepszy HP ProBook 430 G8 to procesor Core i7 1165G7 o czterech rdzeniach, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 32 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port HDMI, trzy porty typu USB, podświetlana klawiatura, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych, Bluetooth, niska masa własna i urodziwa obudowa. Model ten będzie pasował typowej pracującej kobiecie ze względu na lekkość i ze względu na dodatki takie jak kamera internetowa i mikrofon. Właśnie dzięki tym dodatkom można organizować wideokonferencje i to z niemal dowolnego miejsca, a ta forma kontaktu jest obecnie preferowaną, bo właśnie tak da się wytłumaczyć współpracownikom znacznie więcej.

Ciekawszy HP ProBook 430 G8 jest tez opcją bardzo atrakcyjną dla informatyka, który zazwyczaj zajmuje się edycją materiału filmowego nakręconego w jakości 4KCiekawszy HP ProBook 430 G8 jest tez opcją bardzo atrakcyjną dla informatyka, który zazwyczaj zajmuje się edycją materiału filmowego nakręconego w jakości 4K. Taki fachowiec ma laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który waży ponad trzy kilogramy i dlatego chodzenie z nim to udręka. Ten HP to też markowa matowa matryca, dzięki której można popracować na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam, gdzie jest znacznie atrakcyjniej niż przed typowym biurowym stanowiskiem pracy, które jest szare i nudne.

HP ProBook 430 G8 to także wyjątkowo żywotny procesor Core i7 1165G7 o czterech rdzeniach. Procesory w znacznie tańszych laptopach też mają procesory o czterech rdzeniach, ale tamte znacząco zwalniają już po roku użytkowania, a ten konkretny nawet po tych czterech latach funkcjonuje tak jak nowy. Detale upiększające tego HP też znaczą bardzo wiele i to zwłaszcza dla kobiet ceniących urodę. One doceniają to jak ten laptop wygląda, choć wiele znaczy też i to, że maszyna ta jest niezwykle trwałą, bo sama uroda w tego typu sprawach to raczej dodatkowy plus.