HP ProBook 440 G8 – inna atrakcyjna wersja

Inny i równie atrakcyjny HP ProBook 440 G8 to ekran o przekątnej 14 cali, matowa matryca, Bluetooth, system operacyjny Windows 10, procesor Core i7 1165G7 o czterech rdzeniach, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 2000 GB, niska masa własna, pojemna bateria, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart pamięci, czytnik linii papilarnych i urodziwa obudowa. Modelem tym nie pogardzi nawet informatyk zazwyczaj edytujący materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Tego typu fachowiec posiada laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach i o masie ponad trzech kilogramów, ale do tej typowej pracy mobilnej potrzebuje czegoś znacznie lżejszego, bo noszenie całymi dniami masywnego laptopa nie każdemu pasuje, choćby ze względu na to, że to jest męczące.

Popularny HP ProBook 440 G8 to lekkość, wbudowany mikrofon i kamera internetowa, czyli coś co przydaje się kobietom pracującym często robiącym wideokonferencje z przypadkowych miejscPopularny HP ProBook 440 G8 to lekkość, wbudowany mikrofon i kamera internetowa, czyli coś co przydaje się kobietom pracującym często robiącym wideokonferencje z przypadkowych miejsc. Właśnie ta forma kontaktu jest obecnie tą preferowaną, bo gdy już rozmawia się ze współpracownikiem na kamerce, to można mu znacznie więcej objaśnić. Kobiecie pracującej będzie też pasować markowa matowa matryca tego modelu, bo dzięki temu dodatkowi można pracować także na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie praca jest znacznie milszą niż w typowym biurze.

Często wybierany HP ProBook 440 G8 to także wyjątkowo żywotny procesor Core i7 1165G7 o czterech rdzeniach, czyli też opcja dość droga, ale też lepsza od procesorów o czterech rdzeniach montowanych do najtańszych laptopów. One zazwyczaj zwalniają po około roku, a ten konkretny nawet po pięciu latach działa tak jak nowy. Kolejnym z istotnych plusów tego HP jest jego wzmocniona konstrukcja, dzięki której wytrzyma nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków z wysokości około metra na typową podłogę. Dla niektórych zaleta ta ma znaczenie kluczowe.