HP ProBook 450 G8 – inny często nabywany

Kolejny często nabywany HP ProBook 450 G8 to ekran o przekątnej 15,6 cala, matowa matryca, procesor Core i5 1135 G7 o czterech rdzeniach, system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port HDMI, cztery porty typu USB, Bluetooth, niska masa własna, pojemna bateria, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych i atrakcyjna obudowa. Modelem tym rzecz jasna nie pogardzi informatyk zazwyczaj obrabiający materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Mowa tu o tym, że ten HP ma niską masę i do tego matową matrycę, czyli lepiej nadaje się do pracy mobilnej od konkretnego laptopa, którego przenoszenie z auta do domu i z auta do mieszkania klienta bywa czynnością męczącą.

Kolejny często nabywany HP ProBook 450 G8 to ekran o przekątnej 15,6 cala, matowa matryca, procesor Core i5 1135 G7 o czterech rdzeniach, system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GBAkuratny HP ProBook 450 G8 to także opcja ciekawa dla kobiety pracującej, bo w tym przypadku lekkość łączy się z dodatkami, takimi jak mikrofon i kamera internetowa, których używa się do robienia wideokonferencji, a one są obecnie opcją preferowaną jeśli chodzi o kontakt biznesowy, bo na kamerce można wytłumaczyć znacznie więcej niż przez telefon przyłożony do ucha. Zaleta tego HP jest także matowa matryca, dzięki której można kończyć artykuł i to nawet na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie praca jest milszą od klepania w klawiaturę w tanio umeblowanym biurze.

HP ProBook 450 G8 to także wzmocniona konstrukcja, która dla pewnych nabywców znaczy bardzo wiele. Mowa tu dokładnie o tym, że dzięki tej zalecie ten HP wytrzyma nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków na typową domową podłogę z wysokości około metra. Maszyna ta to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, który nawet po tych pięciu latach użytkowania funkcjonuje tak jak nowy. Natomiast procesory z laptopów znacznie tańszych już po około roku znacząco zwalniają.