HP ProBook 630 G8 – co warto o nim wiedzieć?

HP ProBook 630 G8 zaliczany jest do serii 600. Wyróżnia się on dobrą specyfikacją, dostępny jest on z ekranem o przekątnej 13,3 cala. Z wyglądu przypomina ten komputer ProBook 430 G8, gdyż też jest on bardzo kompaktowy. Na pokładzie tego komputera znajdują się procesory z grupy Intel Core Tiger Lake. Warto wiedzieć, iż na dysku może znaleźć się nawet do 62 GB pamięci RAM. Natomiast w podstawie jest 16 G pamięci RAM bądź 32. Na pokładzie dostępny jest dysk M.2 jak i również zintegrowany układ graficzny od Intel UHD Graphics. W zależności od konfiguracji, użytkownik może również mieć do dyspozycji układ graficzny Intel Iris Xe Graphics.

HP ProBook 630 G8 z matrycą IPS

HP ProBook 630 G8 zaliczany jest do serii 600. Wyróżnia się on dobrą specyfikacją, dostępny jest on z ekranem o przekątnej 13,3 calaW tym komputerze znajduje się matryca IPS, która posiada szerokie kąty widzenia. Dobrze się ona prezentuje w biznesowym wydaniu. Rozdzielczość Full HD daje dobry komfort widzenia dla każdego użytkownika. Komputer ten wyposażony jest w system operacyjny Windows 10 Professional. 4-rdzeniowy procesor zapewnia wydajną pracę i niezwykle funkcjonalną. Technologia matrycy w tym wariancie jest matowa. Dobrze ona współgra z biznesowym wydaniem. Nie pozostawia ona odcisków palców ani widocznych śladów.

W tym komputerze znajduje się podświetlana klawiatura, daje ona duży komfort pisania każdemu użytkownikowi. Dodatkowo, wyróżnia ją ładny, niebanalny design. Bateria litowo-jonowa wytrzymuje nawet 760 minut czasu na pełnym ładowaniu. Przekłada się to na około 12 godzin aktywnej pracy na urządzeniu. Komputer wyróżnia się mobilnością, dużą wydajnością i niezwykłą funkcjonalnością. W ramach podsumowania warto pamiętać, że wyżej wymieniony komputer ma:

  • 13,3 cala przekątnej ekranu,
  • podświetlaną, elegancką klawiaturę,
  • matową matrycę,
  • 4rdzeniowy procesor,
  • energooszczędny procesor,
  • system operacyjny Windows 10 Professional.
Kobieta - zdjęcie utworzone przez karlyukav - pl.freepik.com