HP ZBook Firefly 14 portów G8

HP ZBook Firefly 14 G8 ma solidny wybór portów , dając użytkownikom szerokie możliwości połączeń.  Po lewej stronie znajdziesz port combo słuchawek/mikrofonu 3,5 i dwa porty USB typu A5 Gb/s do szybkiego ładowania i przesyłania danych. Po prawej stronie znajduje się port zasilania, port HDMI 2.0, dwa porty Thunderbolt 4 USB-C oraz gniazdo karty SIM do łączności 5G.

Wyświetlacz HP ZBook Firefly 14 G8

HP ZBook Firefly 14 G8 ma solidny wybór portów , dając użytkownikom szerokie możliwości połączeń14-calowy wyświetlacz DreamColor o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w ZBooku Firefly 14 G8 wiernie odzwierciedla kolory.

Dźwięk HP ZBook Firefly 14 G8

ZBook Firefly 14 G8 jest wyposażony w głośniki dostrojone przez Bang & Olufsen, które są umieszczone po obu stronach klawiatury, tworząc ładny trójkątny wzór. Głośniki są wystarczająco głośne, aby były wyraźnie słyszalne w naszym mieszkaniu studyjnym, z czystym, pozbawionym zniekształceń dźwiękiem. To solidna para głośników do laptopa, choć brakuje im niskiego uderzenia, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę rozmiar urządzenia.

Klawiatura i touchpad HP ZBook Firefly 14 G8

Zawsze lubię klawiatury HP ZBook i ta w Firefly nie jest inna. Chociaż laptop jest kompaktowy, klawiatura Firefly 14 G8 zapewnia wygodne pisanie nawet dla osób o niezwykle dużych dłoniach (takich jak ja), przeznaczonych do murowania lub boksu z gołymi kostkami w piwnicach.

Dwuprzyciskowy touchpad ZBooka 14 G8 ma wymiary 4,3 x 2,8 cala, czyli nie jest największy, ale to wystarczająco dużo miejsca, by załatwić sprawy. Umieszczony nieco na lewo od środka touchpad szybko reaguje na gesty systemu Windows 10, w tym przewijanie dwoma palcami i powiększanie przez przyciśnięcie.

Temperatura HP ZBook Firefly 14 G8

HP ZBook Firefly 14 G8 jest smukły i kompaktowy, więc odprowadzanie ciepła może być wyzwaniem. Mimo to stacja robocza HP nigdy nie była zauważalnie gorąca, bez względu na to, nad czym aktualnie pracujemy na laptopie

Podczas testu cieplnego, który polegał na odtwarzaniu 15-minutowego filmu 1080p, spód osiągnął 36 stopni. Co więcej, klawiatura osiągnęła 30 stopni, a touchpad 27 stopni.