HP ZBook Studio Create – mobilna stacja robocza dla wymagających

Są takie branże, dla których laptop ma ogromne znaczenie w pracy. A raczej środek laptopa, czyli jego podzespoły. One nie mają być tylko mocne, ale też wydajne i bezawaryjne. W trakcie realizacji projektu graficznego czy innego zaawansowanego projektu technologicznego laptop musi działać sprawnie i bezawaryjnie. HP ZBook Studio Create jest stworzony specjalnie dla branży kreatywnej (http://triocomputers.com.pl/w-jaki-sposob-wybrac-dla-siebie-odpowiedniego-laptopa/) – dla projektantów, grafików, designerów, rysowników, fotografów, specjalistów od video, itd. Jest to laptop przeznaczony dla profesjonalistów, a nie dla zwykłego użytkownika domowego, który czasami chce sobie edytować zdjęcia.

Czy wyróżnia się HP ZBook Studio Create?

Są takie branże, dla których laptop ma ogromne znaczenie w pracyZBook Studio Create firmy HP, która w świecie laptopów jest znana wyróżnia się przede wszystkim tym, że karta graficzna, która jest korową częścią laptopów dla grafików, jest z półki konsumenckiej NVIDIA GeForce, która na pewno sprawdzi się podczas obróbki zdjęć oraz video.

Matryca dla profesjonalisty

Co jest jeszcze ważne w laptopach tego typu? Oczywiście matryca. Ekran, który ma 15,6 cala reprezentuje technologię IPS i prezentuje obraz w jakości UHD. Jasność jest na poziomie 400 nitów. Jest też w stanie obsłużyć HDR. W sprzedaży jest dostępny wariant z wyświetlaczem OLED, o jeszcze wyższej jakości, a także z jasnością 500 nitów.

Pokrycie kolorów w mobilnej stacji roboczej ZBook Studio Create

Matryca w laptopie ZBook Studio Create oferuje to, co w branży kreatywnej jest bardzo istotne. 100% pokrycia palety barw sRGB, Adobe RGB oraz DCI-P3. Jest również dostępna fabryczna kalibracja matryc z oprogramowaniem Pantone. Dzięki temu można uzyskać lepsze wyświetlanie kolorów, np. na zdjęciach. Warto też zwrócić uwagę na lekką, ale jednocześnie wytrzymałą matrycę, która na pewno wytrzyma spotkania z klientami oraz liczne prezentacje najnowszych projektów.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com