Laptop biznesowy i dla dziecka – jak to pogodzić?

Często staramy się kupować urządzenia, które będą możliwie najbardziej funkcjonalne. Część rodziców, którzy pracują w branży biznesowej, mają możliwość przywożenia swojego urządzenia do domu. Wówczas mogą bez żadnych ograniczeń go używać. Regularnie z tego typu sprzętu korzystają także dzieci, które uwielbiają przeglądać strony internetowe, oglądać śmieszne filmiki, grać w gry komputerowe. W jaki sposób można to skutecznie pogodzić? Jaki powinien być komputer, aby służył zarówno do pracy, jak i do codziennego użytku? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule.

Dobry laptop do pracy i dla dziecka – czyli jaki?

Często staramy się kupować urządzenia, które będą możliwie najbardziej funkcjonalneTego typu urządzenie musi mieć przede wszystkim odpowiednio wydajne podzespoły, które będą przystosowane zarówno do podstawowych czynności, jak i tych najbardziej skomplikowanych. Idealnym przykładem wydaje się być model HP EliteBook x360 1030 G7 od kuzniewski.pl. Wewnątrz jego obudowy znajdziemy procesor Intel Core i7 10710U, kartę graficzną Intel UHD Graphics, a także 16 gigabajtów pamięci RAM. Dysk twardy o pojemności 512 gigabajtów umożliwia przechowywanie dużej ilości danych, a także instalacje najnowszego systemu operacyjnego Windows 10. Cały ten zestaw gwarantuje, że laptop świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domu, gdy korzystają z niego domownicy.

Oprócz typowych parametrów związanych z komponentami, ważne są także inne elementy, jak chociażby dostępne złącza. USB, wejście do mikrofonu i słuchawek, do ładowania, HDMI, LAN, to właściwie podstawowe i ciężko wyobrazić sobie bez nich współczesnego laptopa. Kolejnym istotnym aspektem jest bateria, a właściwie jego wytrzymałość. HP EliteBook x360 1030 G7 jest w stanie wytrzymać nawet 11 godzin, co jest niesamowitym wynikiem.

Edukacja autorstwa freepik - pl.freepik.com