Laptop biznesowy z Windows 11 – Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

Trzecia generacja, jaką są laptopy biznesowe Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 oferuje dobrą jakość wykonania połączoną z atrakcyjną ceną. Tym, co jednak jest najważniejsze, to procesory oparte o architekturę firmy AMD. 15-calowy komputer oferuje także wygodną klawiaturę oraz pojemną baterię pozwalającą na dłuższy czas pracy poza biurem. 

Laptop biznesowy Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 z procesorami Ryzen 7 5700U

Trzecia generacja, jaką są laptopy biznesowe Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 oferuje dobrą jakość wykonania połączoną z atrakcyjną cenąPod solidną, a jednocześnie stonowaną i elegancką obudową umieszczony został procesor AMD z rodziny Ryzen. Mowa o nowoczesnych jednostkach m.in. Ryzen 7 5700U. Zasadniczymi elementami, które wyróżniają układy, są ich wysoka wydajność i energooszczędność. Oprócz CPU, laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 został wyposażony w:

Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 z Windows 11

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to także laptop z Windows 11, dzięki czemu użytkownicy oprócz wydajności urządzenia, mogą skorzystać z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez system operacyjny firmy Microsoft. Jako że mamy do czynienia w tym przypadku z urządzeniem segmentu biznesowego, producent zadbał o szereg rozwiązań mających na celu bezpieczeństwo prywatności użytkownika.

15-calowy laptop do pracy, czyli Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 dla biznesu

15-calowy ekran urządzenia oferuje panele mogące wyświetlać pełną gamę barw sRGB, co stanowi przydatną funkcję w przypadku osób zainteresowanych edycją wideo i zdjęć. Dla tradycyjnych biurowych zastosowań Lenovo oferuje swoje urządzenie w wariancie ze standardową matrycą. Wygodna klawiatura również dorzuca swoją cegiełkę do komfortu podczas pracy.

Laptopy w dobrej cenie, czyli świetny stosunek jakości do ceny

Laptopy Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 oprócz wydajności i wysokiej kultury pracy, oferują stosunek jakości do ceny na bardzo dobrym poziomie. Jest to więc oferta, która powinna zainteresować użytkowników biznesowych zarządzających małymi i średnimi firmami.