Laptop HP ZBook Firefly 14 G8 do pracy

HP ZBook Firefly 14 G8 to smukła i lekka mobilna stacja robocza klasy premium przeznaczona dla projektantów, twórców treści i profesjonalistów z różnych branż. Oferuje użytkownikom doskonałą wydajność w wymagających aplikacjach dzięki najnowszej generacji procesorowi Intel serii 11 i wydajnej grafice, a także niesamowitą dokładność i odwzorowanie kolorów dzięki wysokiej rozdzielczości 14-calowemu wyświetlaczowi IPS.

HP ZBook Firefly 14 G8 to smukła i lekka mobilna stacja robocza klasy premium przeznaczona dla projektantów, twórców treści i profesjonalistów z różnych branżLaptop ma także dobry czas pracy na baterii i dwa porty Thunderbolt 4, aby jeszcze bardziej rozszerzyć jego możliwości. A jego aluminiowa obudowa o maksymalnej grubości 1,8 cm i odporna na wilgoć klawiatura sprawiają, że jest gotowy na każdą ewentualność, która czeka Cię w drodze. Zainwestuj w siebie i pracuj z przyjemnością na nowym komputerze ZBook Firefly.

14-calowy wyświetlacz ZBook Firefly 14 G8 to prawdziwa uczta dla oczu i prawdziwy prezent dla każdego, kto zajmuje się edycją obrazu i wideo.

Zarządzaj sprawami w podróży

Ósma generacja ZBooków jest bardziej mobilna niż kiedykolwiek. Przy wadze poniżej 1,4 kg, ten niezwykle kompaktowy i lekki notebook jest teraz prawdziwym wyborem dla osób, które chcą jak najlepiej wykorzystać swój czas. Jednocześnie laptop jest wyposażony w wydajną baterię, dzięki czemu może pracować dłużej niż typowy 8-godzinny dzień pracy. Nie będziesz więc ograniczony w poruszaniu się po biurze, a nawet po mieście.

Wyniki na poziomie profesjonalnym

14-calowa mobilna stacja robocza HP ZBook Firefly G8 jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy wykorzystują laptopa do granic możliwości. Potrzebujesz skompletować dokumenty? Łatwe. Uruchamiasz programy wymagające dużej ilości grafiki? Nie ma sprawy. Musisz szybko przesyłać duże ilości danych? ZBook Firefly też to potrafi. To zasługa połączenia procesora Intel najnowszej generacji 11, wydajnej grafiki nVidia Quadro T500, dużej ilości pamięci RAM i ultraszybkiego dysku SSD.