Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – specyfikacja i informacje na temat notebooka

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 został zaprojektowany jako idealna stacja robocza dla tych, którzy potrzebują wydajnego laptopa w jeszcze lepszej cenie. Ma trwałą, lekką aluminiową konstrukcję i wszystkie funkcje, których szukasz jako specjalista. Ma również czterordzeniowy procesor AMD Ryzen i do 24 GB pamięci, RAM oraz dysk twardy o pojemności do 1 TB do przechowywania.

Specyfikacja Lenovo ThinkPad E14 Gen 3

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 został zaprojektowany jako idealna stacja robocza dla tych, którzy potrzebują wydajnego laptopa w jeszcze lepszej cenieLenovo ThinkPad E14 Gen 3 to idealny laptop do użytku biurowego. Wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia do 24 GB. Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 jest wyposażony w układ dyskowy o pojemności 256 GB.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to laptop klasy premium IPS o szerokim kącie widzenia. Niesamowity wyświetlacz odtwarza głębię kolorów jak żaden inny, z doskonałym kontrastem i jasnością. Fani kina nie będą zawiedzeni, ponieważ panel IPS odwzorowuje wiernie kolory dla dowolnych nośników.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – notebook przyszłości

Poznaj komputer biurowy, który jest zawsze gotowy do pracy dzięki laptopom Lenovo ThinkPad z serii E. Uzyskaj moc i funkcje potrzebne do pracy w ultracienkiej, lekkiej konstrukcji, którą łatwo nosić przy sobie. Procesor graficzny Vega i CPU AMD Ryzen zapewnia doskonałą wydajność, efektywnie wykorzystując zasoby systemowe. A wyświetlacz FHD sprawia, że wszystko na ekranie jest bardzo szczegółowe.

ThinkPad E14 Gen 3 to laptop przyszłości. Dzięki wielu niesamowitym funkcjom jest nie do pobicia. Od niesamowitej żywotności baterii po wspaniałe wrażenia podczas pisania — już nigdy nie będziesz musiał się martwić. Nowy laptop Lenovo to idealny komputer dla nowoczesnych profesjonalistów. Posiada 14-calowy wyświetlacz i baterię 4050 mAh. Posiada również kamerę z czujnikiem podczerwieni i portami USB-C oraz Thunderbolt 4.