Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – stworzony, by przetrwać wymagania codzienności

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to idealny towarzysz pracy dla Twojej firmy (więcej), wyposażony w procesory AMD Ryzen 3 i system Windows 10 Pro zapewniający maksymalną wydajność. Został stworzony, aby przetrwać wyboje i upadki codziennego życia, a także trudne warunki, takie jak kawiarnie, sale konferencyjne i nie tylko. ThinkPad E14 Gen 3 jest trwały, kompaktowy i oferuje w pełni ergonomiczną klawiaturę.

Wysoka ergonomia zapewniona przez nowoczesne podzespoły

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to doskonały wybór na laptop biurowyLenovo ThinkPad E14 Gen 3 to doskonały wybór na laptop biurowy. Wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia do 24 GB. Posiada system dyskowy, który może pomieścić do 256 GB, idealną ilość miejsca do przechowywania danych.

ThinkPad E14 Gen 3 to idealny laptop do pracy i rozrywki. Wyświetlacz jest tak duży i wyraźny, że możesz mieć jednocześnie otwarte nawet cztery wirtualne monitory. Chcesz oglądać film po jednej stronie ekranu, a jednocześnie szukać informacji po drugiej? To jest możliwe z Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – jest wyposażony w technologię IPS, która sprawia, że obrazy są pełne kolorów i szczegółów.

Pełen pakiet wyposażenia dla podróżników

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to idealny laptop dla pisarzy — ale jest też świetny dla fotografów, montażystów wideo, projektantów i każdego, kto potrzebuje niezawodnego, przenośnego laptopa. Najnowszy Lenovo ThinkPad posiada kamerę z czujnikiem podczerwieni, klawiaturę odporną na zachlapanie oraz możliwość aktualizacji do najnowszego Windows 11. Ponadto posiada porty USB C, Thunderbolt 4 oraz baterię o pojemności 4050 mAh.

ThinkPad E14 Gen 3 to laptop z procesorem AMD Ryzen 3, przeznaczony dla profesjonalistów, którzy potrzebują laptopa, który wytrzyma ich codzienną pracę. Idealnie nadaje się do tworzenia prezentacji, edytowania arkuszy kalkulacyjnych i przeglądania Internetu. Laptop ma wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala i stację dokującą, co oznacza, że możesz go używać w domu lub w biurze z podłączonymi wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi.