Lenovo ThinkPad L15

Serię ThinkPad od firmy Lenovo znają wprawieni użytkownicy laptopów biznesowych, którzy znają początki powstawania tego odłamu. Początki ery laptopów biznesowych to nie tylko ThinkPad, ale jest to seria najbardziej charakterystyczna. Lenovo ThinkPad L15 to nowoczesny laptop biurowy, który świetnie nadaje się dla użytkowników, którzy wymagają solidności i wydajności profesjonalnego sprzętu.

Lenovo ThinkPad L15 to przede wszystkim naprawdę solidne wykonanie mimo prostego, klasycznego designuLenovo ThinkPad L15 to przede wszystkim naprawdę solidne wykonanie mimo prostego, klasycznego designu. Laptopy biznesowe mają to do siebie, że wiele firm nie przykuwa uwagi na design, ale na wnętrze. Ale to słuszne podejście, ponieważ użytkownicy biznesowi właśnie tego wymagają. Wzmocniona rama gwarantuje odporność na wstrząsy, upadki i uderzenia. Obudowa spełnia aż 12 norm wojskowych, dlatego jest to sprzęt do pracy w trudnych warunkach, nie tylko w biurze czy swoim gabinecie. Spory ekran 15,6 cala i wyświetlacz FullHD sprawiają, że dobrze odzwierciedlone kolory oraz wyrazistość zdecydowanie pomagają w pracy.

Nie można zapomnieć o bogatym wnętrzu tego modelu. Trzeba zacząć od procesora Intela 10. generacji Core Comet Lakez z układem graficznym UHD. Dysk SSD można wzbogacić pamięcią 1TB, RAM ma 16GB, a to połączenie daje solidny sprzęt na wiele lat wydajnego użytkowania.

Laptop ten ma szereg zabezpieczeń, które docenią użytkownicy biznesowi przetrzymujący ważne dane firmowe. Takie funkcje jak rozpoznawanie twarzy, linii papilarnych, za pomocą których można się logować, a także system szyfrujący dane gwarantują bezpieczne przechowywanie danych tajnych, prywatnych i firmowych.

Dostępne złącza pozwalają na łatwiejszą pracę, przemyślaną pod względem dostępności urządzeń, które bez problemu można podpiąć do laptopa. A pomóc mają w tym złącza tj.

  • 2 x USB 3.1 gen 1
  • 2 x USB typu C
  • 1 x HDMI 1.4
  • czytnik kart microSD
  • gniazdo słuchawek i mikrofonu.
Biznes zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com