Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 – średnia opcja

Laptop taki jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 (www.notebook4u.com.pl) to chyba w każdym przypadku system operacyjny Windows 10, procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, 16GB pamięci RAM 1000 GB na dysku typu SSD, 17,3 cala ekranu, matowa matryca, czytnik kart, Bluetooth, sześć portów typu USB, jeden port HDMI, kamera internetowa, wbudowany głośnik i trzy i pół kilograma masy własnej. Parametry te nie zachwycą kobiety pracującej, bo ona szuka lekkości, czyli stawia na Bluetooth i na czytnik kart microSD. Dlatego chce by te bajery ważyły blisko dwa kilogramy i to łącznie z wydajnym procesorem Core i7 o sześciu rdzeniach. Lepszy typ tego laptopa ma ten sam procesor, ale to nadal spory ekran i aż 64 GB pamięci RAM, czyli te maksimum odpowiednie dla pracujących z grafiką wysokiej rozdzielczości.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to też rozbudowany czytnik kart pamięci, czyli możliwość szybkiego pobierania zdjęć z karty pamięci lustrzanki cyfrowejW czasach obecnych wielu też stawia na mobilność, jeśli chodzi o laptopy takie jak Lenovo ThinkPad P17 Gen 1. Mobilność ta to nie zawsze niższa masa, ale niemal zawsze jest to matowa matryca, dzięki której lepiej widać to co dzieje się na ekranie. Wtedy gdy chcemy skończyć pracę na tarasie otulonym winoroślami. W miejscach tego typu ostatnio wielu z nas pracuje, bo tego typu możliwość daje nowoczesny markowy laptop z dopracowana markową matrycą. Matryca ta jest opcją znacznie ciekawszą w przypadku sporych laptopów do pracy z grafiką, a dotykowy ekran do bajer świata tabletów.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to też rozbudowany czytnik kart pamięci, czyli możliwość szybkiego pobierania zdjęć z karty pamięci lustrzanki cyfrowej. Na możliwości tej zależy wielu pracującym z grafiką, bo szybki przesył plików to sprawa chyba najważniejsza. Wiele znaczy też obudowa tego Lenovo, jest ona dopasowana w sposób wzorowy i co najważniejsze ma swój styl, czyli to ta srebrna ramka wokół ekranu i wokół całej dolnej części. Jakiś czas temu te detale doceniały głównie kobiety, ale obecnie docenia je niemal każdy, bo to w tym przypadku istotny wyróżnik.

Biznes zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com