Lenovo ThinkPad P43s jako sprzęt do nowej grudniowej pracy

Powolnymi krokami zbliża się grudzień – dla wielu ludzi jest to czas, który pozwala na przygotowania do świątecznego szaleństwa i kupno prezentów dla swoich najbliższych. Z reguły postępuje tak samo, jednak obecny grudzień sprawia, iż zmieniam pracę na swoją wymarzoną, dzięki której będę  mógł spełnić swoje marzenia.

Powolnymi krokami zbliża się grudzień - dla wielu ludzi jest to czas, który pozwala na przygotowania do świątecznego szaleństwa i kupno prezentów dla swoich najbliższychNiestety, do pracy będę potrzebował komputera mobilnego, który pozwoli mi na pracę w domu jak i w pracy. Doskonałym wyborem na grudniowy prezent jak i narzędzie do pracy jest Lenovo ThinkPad P43S – z pozoru zwyczajny laptop (www.notebooki-notebooki.pl), jednak doskonale spełnia swoje zadanie i pozwoli mi zarabiać zarówno w domu jak i w pracy.

Jaki system operacyjny jest dla mnie odpowiedni?

Zakup laptopa to niezwykle odpowiedzialne zadanie, z którym niejednokrotnie nie możemy sobie poradzić. Producent laptopa pragnął oszczędzić tego niezwykle ciężkiego zadania, i fabrycznie zainstalował system operacyjny, który jest najbardziej popularny, zarówno w Polsce jak i na świecie. Odpowiednia konfiguracja jak i przygotowanie laptopa do pracy pozwala na bezproblemową pracę po wyjęciu laptopa z pudełka.

Ale czy to będzie wszystko? Szyfrowanie danych i fizyczna blokada kamery pozwala na jeszcze większe bezpieczeństwo, które potrafi się zacząć od odpowiedniego systemu operacyjnego.

Dodatki laptopa

Laptop Lenovo to doskonałe połączenie dla każdego, który od laptopa wymaga dwóch rzeczy – wydajności jak i wysokiej mobilności, które nie zawsze idą ze sobą w parze. Niezwykle niski pobór energii w połączeniu z jednymi z najnowszych podzespołów pozwala na bezkompromisową wydajność.

Jednym z największym atutów laptopa, który został już przeze mnie sprawdzony to mobilność laptopa – korzystając z laptopa w pociągu jak i na wzniesieniach byłem niezwykle zadowolony a waga laptopa nie pozwalała mi na nadmierny wysiłek.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com