Lenovo ThinkPad P43s

Powolnymi krokami zbliża się grudzień, na co doskonale przygotowują się sklepy, przygotowując specjalną ofertę dla siebie i swoich klientów. Zakupowe szaleństwo może sprawić, iż wybór właściwego prezentu bywa niezwykle ciężki.

Powolnymi krokami zbliża się grudzień, na co doskonale przygotowują się sklepy, przygotowując specjalną ofertę dla siebie i swoich klientów

Problem z wyborem właściwego sprzętu elektronicznego, który mógłbym podarować swoim najbliższym sprawił, iż już teraz zacząłem się zastanawiam nad wyborem właściwego laptopa, który pozwoli mojemu bratu spełniać muzyczne pasje, a także pomoże mu poszukiwać przydatnych informacji w internecie.

Znajomość sprzętu informatycznego pozwoliła mi wybrać odpowiedni laptop i zakupić  Lenovo ThinkPad P43s.

Ulubiony system większości osób

Dla większości młodszych jak i nieco starszych osób wybór systemu operacyjnego może być tylko jeden. Tym wyborem jest system Microsoftu, jakim jest system Windows, w najnowszej wersji jaką jest Windows 10. Analizując upodobania mojego brata, system operacyjny w laptopie to także Windows, który jest doskonale znany przez całą rodzinę.

Co ten laptop ma w sobie

Wybrany laptop musiał mieć kilka opcji, bez których nie wyobrażałem sobie wyboru laptopa, który będzie służył bliskiej osobie.

Bardzo dobra wydajność komputera to połączenie wiedzy z możliwościami, które doskonale wykorzystuje firma Intel, która od kilku lat utrzymuje się w ścisłej czołówce produkcji procesorów. Połączenie doskonałej jakości wyświetlacza, połączony z innymi podzespołami sprawia iż laptop zyskuje jeszcze bardziej na mobilności, dzięki czemu praca w z daleka od domu nie stanowi najmniejszego problemu.

Największą zaletą laptopa dla mnie jest jego długość pracy na jednym ładowaniu. Mój brat bardzo często zabiera swój sprzęt na występy, przez co nie zawsze może naładować swojego laptopa. Wybór laptopa lenovo pozwala na doskonałą pracę bez konieczności poszukiwania gniazda elektrycznego.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com