Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 – kolejna atrakcyjna opcja

Maszyna taka jak akuratny Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to procesor Core i7 o czterech rdzeniach, czternaście cali ekranu, wbudowany Bluetooth, system operacyjny Windows 10, kamera internetowa, mikrofon, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk SSD o pojemności 512 GB, dotykowy ekran, błyszcząca matryca, niska masa własna, jeden port HDMI, cztery porty typu USB, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych, pojemna bateria i atrakcyjna obudowa. Komputerem tego rodzaju raczej pogardzi informatyk pracujący nad filmami w jakości 4K, ale typowa kobieta pracująca doceni niską masę tego laptopa i to, że ma on wbudowany Bluetooth, dzięki któremu można bezprzewodowo zgrywać filmy i fotki ze smartfona, ale dodatki takie jak kamera internetowa i mikrofon też mają kluczowe znaczenie.

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to też procesor Core i7 o czterech rdzeniach, który jest opcją ciekawą ze względu na żywotnośćAkuratny Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to też procesor Core i7 o czterech rdzeniach, który jest opcją ciekawą ze względu na żywotność. Rzecz jasna te procesory mogą też mieć sześć lub osiem rdzeni, ale z takim lepszym cena idzie też w górę, a tu mamy też podświetlaną klawiaturę, dzięki której lepiej można dostrzec cyferki i litery wtedy gdy wieczorem pracujemy na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie pracuje się o wiele przyjemniej niż w typowym biurze. Taką pracę w różnych miejscach bez wątpienia ułatwi też dotykowy ekran przyśpieszający obsługę.

Równie wiele znaczy też i to, że Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 ma wzmocnioną konstrukcję (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/jak-zmniejszyc-temperature-komponentow/), czyli raczej wytrzyma ten upadek z wysokości około metra na podłogę z paneli podłogowych. Upadek tego rodzaju dla małego i bardzo taniego laptopa to raczej ta elektroniczna śmierć, czyli wyrzucenie na śmietnik, ale marka Lenovo to renoma i dopracowane produkty, także jeśli chodzi o detale upiększające, które cenią kobiety pracujące. W ich przypadku laptop musi mieć urodę, ale też być trwałym i żywotnym.