Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 – niska masa i ciekawe parametry

Kolejny z akuratnych Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to błyszcząca matryca, dotykowy ekran, ekran 14 cali, system operacyjny Windows 10, dysk typu SSD o pojemności 2000 GB, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, wbudowany Bluetooth, kamera internetowa, cztery porty typu USB, jeden port HDMI, mikrofon, czytnik linii papilarnych, podświetlana klawiatura, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria, niska masa własna i urodziwa obudowa. Komputer tego rodzaju raczej nie jest opcją atrakcyjną dla informatyka, który chce obrabiać filmy w jakości 4K, bo tacy ludzie raczej szukają procesora Core i9 o ośmiu rdzeniach. Natomiast kobiety pracujące zazwyczaj doceniają lekkość i wbudowany Bluetooth, dzięki któremu mogą bezprzewodowo przesłać kilka fotek ze smartfona na dysk laptopa.

Kobiety docenią też dotykowy ekran Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1, bo one częściej korzystają z tego typu innowacji od mężczyzn i co najistotniejsze bardziej też cenią czytnik linii papilarnych, bo one wolą zabezpieczyć pliki nad którymi pracują zanim pójdą do toalety, a mężczyzna może się tam wybrać wraz z laptopem.Kobiety docenią też dotykowy ekran Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1, bo one częściej korzystają z tego typu innowacji od mężczyzn i co najistotniejsze bardziej też cenią czytnik linii papilarnych, bo one wolą zabezpieczyć pliki nad którymi pracują zanim pójdą do toalety, a mężczyzna może się tam wybrać wraz z laptopem. Minus tego lekkiego komputera tkwi też i w tym, że dotykowy ekran łączy się w tym przypadku z matrycą błyszczącą i dlatego praca w miejscu nasłonecznionym będzie niemal niemożliwą, bo w takich miejscach trudno choćby o kawałek cienia.

Wzmocniona konstrukcja Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to największy atut, bo to lekka maszyna, którą można zabrać niemal wszędzie. Często się go wyjmuje i wkłada do torby. Dlatego też co jakiś czas musi upaść na podłogę z wysokości około metra i nie zawsze jest to podłoga przykryta puchatym dywanem. Uroda tego modelu Lenovo też jest bardzo ważną cechą i to zwłaszcza dla kobiet uwielbiających upiększenia takie jak srebrna ramka wokół podświetlanej na niebiesko klawiatury. Opcja takowa jest dla kobiet niezwykle gustowną, ale to musi być też markowy i trwały komputer.