Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga – ultramobilny notebook z obudową z tytanu

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to high-endowy konwertowalny laptop biznesowy o stylowym designie. Jest to również jedno z nielicznych tego typu urządzeń, gdzie do wykonania obudowy wykorzystano tytan. 

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to high-endowy konwertowalny laptop biznesowy o stylowym designieHybrydowa konstrukcja jest przede wszystkim mobilna, dzięki swoim kompaktowym wymiarom bez problemu pozwala na podróżowanie z urządzeniem i umożliwia pracę z każdego miejsca.

Najcieńszy ThinkPad na rynku – Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 jest nie tylko najcieńszym urządzeniem w rodzinie ThinkPad, ale również pierwszym pod względem współczynnika ekranu 3:2.

Sama obudowa notebooka na pierwszy rzut oka pozwala określić, z jakiego typu urządzeniem mamy do czynienia. Dbałość o detale, a także wysokiej klasy wykończenie i odporność doskonale oddają charakter sprzętu.

W przypadku omawianego modelu Lenovo postawiło na optymalizację urządzenia głównie pod kątem wykorzystywania go w postaci tabletu. W ten sposób użytkownicy otrzymują w pełni funkcjonalny system do codziennej pracy, a zarazem wygodę użytkowania.

Smukły i wydajny Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga

Na pokładzie hybrydowego Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 znaleźć możemy nowoczesne podzespoły odpowiadające za efektywną pracę systemu.

Urządzenie wyposażone zostało w procesory Intel Core Tiger Lake zapewniające wydajność niezbędną do obsługi programów użytkowych, jednocześnie wydłużając czas pracy na baterii bez spadku mocy. GPU, z którego korzysta laptop to z kolei układy  Intel Iris Xe.

Zaletami ThinkPada X1 Titanium Yoga są przede wszystkim:

  • cienka i mobilna konstrukcja
  • wysokiej klasy ekran 
  • procesory Intel 11. generacji z vPro.

Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 to doskonałe rozwiązanie dla tej części osób, które poszukują wydajnego urządzenia do codziennej pracy, które jednocześnie nie będzie wymagało dużo miejsca na biurku oraz z łatwością da się przetransportować.