Nowe oblicze hybrydowych komputerów

Komputery hybrydowe są umiarkowanie popularne – wszystko zależy od przyszłego zastosowania wybieranego sprzętu. Część z konsumentów, którzy potrzebują komputera do prostej rozrywki, czy sporządzania notatek wybiera połączenie laptopa i tabletu, z uwagi na prostotę i wygodę użytkowania. Producenci jednoznacznie nie chcą jednak zamykać się tylko na tej grupie odbiorców. Dlatego też coraz częściej produkuje się laptopy hybrydowe, które doskonale nadają się do skomplikowanych zajęć, wymagających dużej mocy obliczeniowej. Jednym z producentów, który postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom profesjonalistów jest firma Microsoft. Producent ten zaoferował niedawno klientom komputer Microsoft Surface Pro 7. Jest to sprzęt, który może konkurować z wieloma laptopami bez funkcji dotykowej. Sam Microsoft Surface Pro 7 przypomina tablet. W połączeniu z etui, na którym znajdziemy klawiaturę zmienia się w pełnoprawnego laptopa. W żadnym stopniu komfort użytkowania nie maleje. Ta nowatorska linia Microsoft dokładnie pokazuje, jak wykorzystanie nowych technologii może przyczynić się do uzyskania doskonałego produktu. 

Sprzęt, który zadowoli wymagającego użytkownika

Komputery hybrydowe są umiarkowanie popularne- wszystko zależy od przyszłego zastosowania wybieranego sprzętuFirma Microsoft użyła bardzo dobrych podzespołów, osiągając zaskakujący efekt. Procesory Intel Core i5 i i7 z serii Intel Coffee Lake doskonale radzą sobie w tego typu sprzętach (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i7-processors.html). Pamięć RAM przybierze wielkość 8 lub 16 GB, w zależności od potrzeb użytkownika. Karta graficzna Intel Iris Graphics dostosowana jest do potrzeb grafików. Dodatkowo użytkownik ma możliwość szerokiego wyboru dostępnej pamięci masowej.

Dobry towarzysz podróży

Niewielki rozmiar (nieco ponad 12 cali) nadaje Microsoft Surface Pro 7 niepowtarzalne zastosowanie, jako sprzętu, który radzi sobie w warunkach mobilnych tak samo, jak w cichym pomieszczeniu. Jego osiągi są naprawdę duże, co sprawia, że jest to aktualnie jeden z najbardziej konkurencyjnych modeli na rynku.

Obraz autorstwa: microsoft.com