Nowy laptop dla zarządu

Coraz większymi krokami zbliża się grudzień – miesiąc w którym większość firm zaczyna coraz poważniej zastanawiać się nad wymianą sprzętu informatycznego. Panująca w Polsce i na świecie pandemia koronawirusa sprawiła, iż działowe wymiany sprzętu IT są praktycznie niemożliwe. W firmie w której pracuje, wymiana sprzętu została odblokowana dopiero teraz, przez co zaplanowanie odpowiednich wyborów sprzętu IT dla członków zarządu było cięższe niż zazwyczaj. 

Coraz większymi krokami zbliża się grudzień - miesiąc w którym większość firm zaczyna coraz poważniej zastanawiać się nad wymianą sprzętu informatycznegoMoim zadaniem był wybór doskonałego laptopa dla członków zarządu. Korzystając z wielu cennych uwag jak i informacji, dla zarządu wybrałem niezwykłego laptopa od producenta z którym współpracujemy. Był to Dell XPS 15 9500.

System operacyjny, którego dopiero się uczymy

Najnowszym systemem operacyjnym, którym wykorzystujemy w firmie jest Windows 10 – jest to spowodowane czasem, z którym wsparcie systemu operacyjnego Windows 7 zostanie zakończone w naszej firmie. Wybór systemu Windows 10, powiązany jest ze zmianami na lepsze, które zawiera system jak i wykorzystywaniem programów, które są już projektowane pod ten system.

Dlaczego akurat wybraliśmy XPS’a?

Pierwszy raz miałem możliwość zaproponowania nowego sprzętu członkom zarządu, przez co potraktowałem swoje zadanie niezwykle poważnie.

Prowadząc bardzo długie rozmowy, zarówno twarzą w twarz jak i zdalne, musiałem dopasować laptopa do potrzeb żeńskiej części zarządu jak i męskiej, co zazwyczaj nie jest proste.

Dell projektując laptopa XPS spowodował, iż kobiety jak i mężczyźni mogą otrzymać idealnego laptopa, który nie jest zbyt ciężki i duży. Była to kluczowa cecha szczególnie dla dyrektor personalnej, która podróżuje po znacznej części oddziałów.

Wyjątkowo pojemna bateria, połączona z potężną konfiguracją sprawia, iż laptop nawet po zakończeniu gwarancji będzie przydatny dla działu IT.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com