Poręczny biznesowy laptop do codziennej pracy – HP ProBook 430 G7

HP ProBook 430 G7 to niewielki wyposażony w ekran o przekątnej 13,3-cala notebook skierowany do małych firm (http://triocomputers.com.pl/hp-probook-430-g7/). Lekkość oraz wytrzymałość konstrukcji, a także jego doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że jest to model doskonały do wykonywania codziennych zadań biurowych

Kompaktowe rozwiązanie dla małych firm – HP ProBook 430 G7

Niewielkich rozmiarów urządzenie HP ProBook 430 G7 z pewnością nie jest stworzone do rzeczy małychObudowa urządzenia wykonana została z wysokiej jakości plastiku łączącego się z elementami aluminiowymi, a całość konstrukcji jest – jak często podkreślają użytkownicy laptopów z serii ProBook – wytrzymałe i bezawaryjne. W przypadku HP ProBook 430 G7 producentowi udało się także utrzymać optymalną wagę, która w przypadku omawianego notebooka wynosi 1,49 kg. Klawiatura, którą znajdziemy na wyposażeniu laptopa, jest odporna na zalania oraz wyposażona w podświetlenie, co ułatwia pracę po zmroku.

Cechuje się ona dobrym skokiem klawiszy, zapewniając wygodną i przyjemną pracę.

HP ProBook 430 G7 – kompaktowe rozwiązanie dla biznesu

Niewielkich rozmiarów urządzenie HP ProBook 430 G7 z pewnością nie jest stworzone do rzeczy małych. Zaimplementowane w notebooku podzespoły pozwalają mu na sprawne obsługiwanie systemu i programów wykorzystywanych do codziennej pracy w biurze.

Pod obudową możemy znaleźć m.in.:

  • szybki dysk SSD
  • pamięć RAM do 32GB
  • procesor Intel Comet Lake.

Zapewniające wydajną pracę 13-calowego laptopa procesory z rodziny Comet Lake, w tym przypadku Core i3-10110U, Core i5-10210U oraz Core i7-10510U, sprawdzają się bardzo dobrze, pozwalając na wysokiej jakości komfort pracy. Układ graficzny, jak w wielu tego typu modelach laptopów, stanowi zintegrowana karta Intel UHD.

HP ProBook 430 G7 dzięki wydajnej baterii pozwala na pracę poza biurem nawet do 10 godzin, a zastosowane systemy chroniące prywatność użytkownika zasługują na duży plus.

Wszystko to powoduje, że 13-calowy ProBook 430 G7 będzie ciekawą opcją, która sprawdzi się w małych firmach.

Biznes zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com