Toshiba Dynabook Tecra A50-J – jak działa 32 GB RAM z CPU Intel?

Toshiba Dynabook Tecra A50-J to lekki laptop biznesowy (http://www.notebookibiznesowe.pl/toshiba-dynabook-tecra-a50-j-laptop-na-dobry-poczatek/) do zaawansowanych zastosowań, który ma mnóstwo mocy.

Specyfikacja notebooka Toshiba Dynabook Tecra A50-J

Laptop Toshiba Dynabook Tecra A50-J to potężna maszyna, która zapewnia doskonałą wydajność dla każdej firmy lub osoby prywatnejToshiba Dynabook Tecra A50-J to profesjonalny laptop o najnowszych specyfikacjach, w tym procesorach Intel Core i7, kartach graficznych Intel Iris XE Graphics i do 32 GB pamięci RAM. Jego duży wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli ma nieodblaskową powłokę przeciwodblaskową, a ultracienka konstrukcja sprawia, że jest lekki i łatwy do noszenia. Jest wyposażony w doskonałe porty, w tym USB 3.1 typu C, HDMI 2.0 i czytnik kart SD, a także przyciemniony design, który sprawi, że będzie atrakcyjny w każdym środowisku dzięki uniwersalnemu wyglądowi.

Laptopy Toshiba Dynabook Tecra A50-J mają 1 czytnik kart SD, 2 porty USB typu A, jedno gniazdo RJ45, jedno gniazdo słuchawkowe i jedno gniazdo zasilania. Laptop Toshiba Dynabook Tecra A50-J ma port HDMI i 2x port USB-C.

Co zapewnia technologia w tym urządzeniu?

Laptop Toshiba Dynabook Tecra A50-J to potężna maszyna, która zapewnia doskonałą wydajność dla każdej firmy lub osoby prywatnej. Jest zaprojektowana w sposób kompleksowy, aby chronić przed utratą danych.

Notebooki Toshiba Dynabook Tecra A50-J są wyposażone w zasłonę kamery internetowej, która uniemożliwia podglądanie tego, co dzieje się na ekranie. Mają również czytnik linii papilarnych i system szyfrowania TPM, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Nowy model Toshiby ma wzmocnioną konstrukcję z mocną obudową chroniącą go przed uderzeniami i upadkami. Jest również wyposażony w funkcję powitania systemu Windows, która zapewnia szybszy dostęp do ekranów logowania w celu zapewnienia bezpieczniejszych transakcji.