Toshiba Dynabook Tecra A50-J – zestaw od Intela i pakiet udogodnień

Toshiba Dynabook Tecra A50-J to laptop biznesowy do użytku profesjonalnego. Przy wadze 1,7 kg laptop nadal oferuje mnóstwo mocy dzięki procesorowi Intel Core i7 11. gen, do 32 GB pamięci RAM DDR4 i 1 TB SSD.

Co zapewnia specyfikacja urządzenia Dynabook Tecra A50-J?

Toshiba Dynabook Tecra A50-J to laptop biznesowy do użytku profesjonalnegoSpecyfikacja zapewnia wydajny system o zaawansowanej wydajności, a projekt jest elegancki i nowoczesny. Ten laptop jest idealny dla profesjonalistów, którzy muszą wykonywać dużo pracy na swoim laptopie w ciągu dnia.

Laptop Toshiba Dynabook Tecra A50-J jest wyposażony w 15-calowy panel IPS. Posiada kartę graficzną intel iris xe, procesor Intel Core 11. generacji, 32 GB pamięci RAM i ssd do 2 TB. Toshiba Dynabook Tecra A50-J jako ultraprzenośny laptop wyposażony w następujące porty: czytnik kart SD, 2 porty USB typu A, gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania oraz port HDMI. Dodatkowo znalazł się w nim dwa razy port USB typu C: zapewnia wysokie prędkości przesyłania danych i szeroki zakres opcji łączności. Jest również odwracalny, co oznacza, że można go podłączyć bez względu na to, w którą stronę jest skierowany.

W podróży, pracy, szkole – sprawdzi się wszędzie

Ten laptop został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia multimedialne. Oferuje obrazy w wysokiej rozdzielczości, wszechstronną łączność i długą żywotność baterii. Laptop Toshiba Dynabook Tecra A50-J zapewnia użytkownikom doskonały wybór do niemal każdego zadania, które mogą chcieć wykonać.

Laptopy Toshiba Dynabook Tecra A50-J zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Zapewniają ochronę swoim użytkownikom za pomocą zasłonki kamery internetowej i czytnika linii papilarnych. Laptop ma również system szyfrowania TPM, który może służyć do ochrony poufnych informacji na urządzeniu przed kradzieżą lub utratą. Wzmocniona konstrukcja laptopa sprawia, że jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać upadki z wysokości nawet jednego metra.